postzegels advertenties te koop: lot gestempelde zegels

Deze advertentie is wellicht verouderd. Klik hier om naar het overzicht van postzegels te gaan en meer recente advertenties te bekijken.

695 gestempelde Belgische postzegels, tussen nr 7 en 2350, geen dubbele, ook betere waarden, cataloguswaarde 242 euro, foto's zijn maar een klein deel van lot




Stuur een bericht naar de aanbieder van lot gestempelde zegels

Iets te koop of te huur? Nieuw of Tweedehands? Ook een gratis advertentie plaatsen?

Op advertenties.com kan iedereen, particulier en handelaar, een gratis advertentie plaatsen voor België en Nederland.

Ook iets te koop of te huur? Klik hier voor een gratis advertentie plaatsen. Uw advertentie is in minder dan 1 minuut actief.

Relevante tweedehands advertenties met België, gestempeld, postzegels .

2 dagen uitwaaien en bijkomen... n.v.t

2 dagen uitwaaien en bijkomen aan de kust

1 overnachting - Ontbijtbuffet kan bijgeboekt worden voor 10 euro per persoon LekkerBieden is de grootste veilingsite van België...
n.v.t
3 prachtige chihuahua pupjes € 380,00

3 prachtige chihuahua pupjes

3 prachtige chihuahuapups te koop : -> 1 bruintjes met witte pootjes (reutje) -> 2 Tricolor (wit-zwart-bruin) reutjes Mogen het...
€ 380,00
Duitse rijk postzegels 1939 € 2,50

Duitse rijk postzegels 1939

Mooie collectie originele Duitse postzegels allen uitgegeven in 1939!!! Postfris en gestempeld door elkaar! Bekijk ook mijn andere...
€ 2,50
Een 3 Alarm Detector € 29,90

Een 3 Alarm Detector

Dit is een super detector, die alarm slaat bij aanraking..... De detector werkt op een batterij van 9 V en waarschuwt u door een groen...
€ 29,90
POSTZEGELS DISNEY € 16,50

POSTZEGELS DISNEY

Postzegels van Disneyfiguren (33 stuks) Zelf af te halen (cash bij afhaling) of de verzendingskosten betalen (levering na ontvangst...
€ 16,50
edelstenen en mineralen € 1,00

edelstenen en mineralen

In onze praktijk In Bloom Therapy te Beveren, Oost- Vlaanderen, Belgie kan je na afspraak edelstenen en mineralen kopen. Samen met...
€ 1,00
Vakantiehuisje La Marcotte In... € 340,00

Vakantiehuisje La Marcotte In Bouillon Ardennen Belgie

Vakantiehuisje La Marcotte In Bouillon Ardennen Belgie Dit sfeervolle huis is gelegen op 10 kilometer van het oude feodale stadje...
€ 340,00
wandrek economy voor 4 keuen € 14,90

wandrek economy voor 4 keuen

Beschrijving Wandrek economy voor 4 keuen : Wandrek economy voor 4 keuen 20 cm lengte
€ 14,90
drumstel € 429,00

drumstel

Beschrijving Drumstel : Dit schitterende Drumstel , van het merk Wild Sound, is van uitzonderlijke kwaliteit. Verhouding prijs -...
€ 429,00
kruis brass met doppen € 6,90

kruis brass met doppen

kruis brass met doppen
€ 6,90