postzegels advertenties te koop: lot gestempelde zegels

695 gestempelde Belgische postzegels, tussen nr 7 en 2350, geen dubbele, ook betere waarden, cataloguswaarde 242 euro, foto's zijn maar een klein deel van lot

Stuur een bericht naar de aanbieder van lot gestempelde zegels

Iets te koop of te huur? Nieuw of Tweedehands? Ook een gratis advertentie plaatsen?

Op advertenties.com kan iedereen, particulier en handelaar, een gratis advertentie plaatsen voor België en Nederland.

Ook iets te koop of te huur? Klik hier voor een gratis advertentie plaatsen. Uw advertentie is in minder dan 1 minuut actief.

Relevante tweedehands advertenties met België, gestempeld, postzegels .

 ZW Foto Fokker 100 American... € 3,75

ZW Foto Fokker 100 American Airlines 18 x 24 cm

€ 3,75
 Saarland 1950 r Mi 297/298... € 45,00

Saarland 1950 r Mi 297/298 Postfris

Saarland 1950 Cept Voorloper Mi 297/298 Postfris catw 220,-
€ 45,00
4 Tuigjes met Dobber XQ Max € 5,90

4 Tuigjes met Dobber XQ Max

Vier kant en klare tuigjesmet dobber van het merk XQ Max, voor verschillende situaties
€ 5,90
Trilplaat Evolve DKN € 699,00

Trilplaat Evolve DKN

€ 699,00
Boilies voor Karper € 1,90

Boilies voor Karper

Set van 10 boilies voor karper.
€ 1,90
xq max ab shaper pro € 44,90

xq max ab shaper pro

Xq max ab shaper pro
€ 44,90
 Europa CEPT 2001 Georgien MH... € 3,00

Europa CEPT 2001 Georgien MH Markenheftchen Postfris.

Europa CEPT 2001 Georgien MH Markenheftchen Postfris
€ 3,00
Aanbod van lening tussen... € 0,00

Aanbod van lening tussen ernstige particulier in Nederland

€ 0,00
1 Overnachting in Oostende voor... n.v.t

1 Overnachting in Oostende voor 2 personen

n.v.t
 Bund Wohlfart 1951 mi 143-146... € 25,00

Bund Wohlfart 1951 mi 143-146 gestempelt

Bund Wohlfart 1951 mi 143-146 gestempelt catw € 170.-
€ 25,00