postzegels advertenties te koop: lot gestempelde zegels

Deze advertentie is wellicht verouderd. Klik hier om naar het overzicht van postzegels te gaan en meer recente advertenties te bekijken.

695 gestempelde Belgische postzegels, tussen nr 7 en 2350, geen dubbele, ook betere waarden, cataloguswaarde 242 euro, foto's zijn maar een klein deel van lot

Stuur een bericht naar de aanbieder van lot gestempelde zegels

Iets te koop of te huur? Nieuw of Tweedehands? Ook een gratis advertentie plaatsen?

Op advertenties.com kan iedereen, particulier en handelaar, een gratis advertentie plaatsen voor België en Nederland.

Ook iets te koop of te huur? Klik hier voor een gratis advertentie plaatsen. Uw advertentie is in minder dan 1 minuut actief.

Relevante tweedehands advertenties met België, gestempeld, postzegels .

heerlijk genieten n.v.t

heerlijk genieten

n.v.t
keu us eco blue € 34,90

keu us eco blue

€ 34,90
Vakantiehuisje Belgie Ardennen... n.o.t.k

Vakantiehuisje Belgie Ardennen Durbuy gratis WiFi

n.o.t.k
Hamburgerkraam huren € 299,00

Hamburgerkraam huren

€ 299,00
Tafel Air Hockey Calgary € 299,00

Tafel Air Hockey Calgary

€ 299,00
 Ireland Ierland Eire 1972... € 1,50

Ireland Ierland Eire 1972 Block1 50 years stamps Postfris

€ 1,50
Duitse rijk postzegels 1944... € 25,00

Duitse rijk postzegels 1944 compleet en postfris!

€ 25,00
Prachtige vakantiestudio voor 2... n.v.t

Prachtige vakantiestudio voor 2 personen

n.v.t
xq max fitball grijs € 16,90

xq max fitball grijs

€ 16,90
3 dagen lekker uitrusten aan de... n.v.t

3 dagen lekker uitrusten aan de Kust in Oostende

n.v.t