postzegels advertenties te koop: lot gestempelde zegels

695 gestempelde Belgische postzegels, tussen nr 7 en 2350, geen dubbele, ook betere waarden, cataloguswaarde 242 euro, foto's zijn maar een klein deel van lot

Stuur een bericht naar de aanbieder van lot gestempelde zegels

Iets te koop of te huur? Nieuw of Tweedehands? Ook een gratis advertentie plaatsen?

Op advertenties.com kan iedereen, particulier en handelaar, een gratis advertentie plaatsen voor België en Nederland.

Ook iets te koop of te huur? Klik hier voor een gratis advertentie plaatsen. Uw advertentie is in minder dan 1 minuut actief.

Relevante tweedehands advertenties met België, gestempeld, postzegels .

Licentie bij Flexkom: Maandelijks injkomen opbouwen in teamverband bij Flexkom!

n.v.t
20 Vislijnen 110 cm met vishaken16# € 4,90

20 Vislijnen 110 cm met vishaken16#

Deze verpakking bevat 20 vislijnen, XQ Max, van 110 cm met gemonteerde haken 16# Prima produkt !
€ 4,90
Broodje rookworst met zuurkool... € 3,50

Broodje rookworst met zuurkool uitdelen

€ 3,50
 usa nummerplaten € 6,00

usa nummerplaten

USA Nummerplaten gebruikt 6,00.p.st
€ 6,00
sydy 1970 Papua New Guinea... € 5,00

sydy 1970 Papua New Guinea 175/77 Postfris

sydy 1970 Papua New Guinea 175/77 PostfrisPrijs € 5,00 verzendkosten;0,50
€ 5,00
Postkaarten Frankrijk € 5,00

Postkaarten Frankrijk

€ 5,00
sydy Indonesie zb687 Postfris 25... € 1,75

sydy Indonesie zb687 Postfris 25 Verjaardag VN

sydy Indonesie zb687 Postfris 25 Verjaardag VN verzendkosten 0,50
€ 1,75
Kasteelverblijven Belgische... n.v.t

Kasteelverblijven Belgische Ardennen

n.v.t
sydy Indonesie 1973 zb 739-741... € 3,25

sydy Indonesie 1973 zb 739-741 Postfris

sydy Indonesie 1973 zb 739-741 Postfris Stimulering Toerisme verzendkosten 0,50
€ 3,25
Vakantiehuisje La Marcotte In... € 340,00

Vakantiehuisje La Marcotte In Bouillon Ardennen Belgie

€ 340,00