postzegels advertenties te koop: lot gestempelde zegels

695 gestempelde Belgische postzegels, tussen nr 7 en 2350, geen dubbele, ook betere waarden, cataloguswaarde 242 euro, foto's zijn maar een klein deel van lot

Stuur een bericht naar de aanbieder van lot gestempelde zegels

Iets te koop of te huur? Nieuw of Tweedehands? Ook een gratis advertentie plaatsen?

Op advertenties.com kan iedereen, particulier en handelaar, een gratis advertentie plaatsen voor België en Nederland.

Ook iets te koop of te huur? Klik hier voor een gratis advertentie plaatsen. Uw advertentie is in minder dan 1 minuut actief.

Relevante tweedehands advertenties met België, gestempeld, postzegels .

Springkastelen nieuw en twwedehands n.v.t

Springkastelen nieuw en twwedehands

n.v.t
 Bund Wohlfart 1951 mi 143-146... € 25,00

Bund Wohlfart 1951 mi 143-146 gestempelt

Bund Wohlfart 1951 mi 143-146 gestempelt catw € 170.-
€ 25,00
sydy Indonesie zb690-692 Postfris € 7,25

sydy Indonesie zb690-692 Postfris

sydy Indonesie zb690-692 Postfris 13 Sociale Dag verzendkosten 0,50
€ 7,25
gitaar standaard € 11,90

gitaar standaard

€ 11,90
postzegels n.o.t.k

postzegels

n.o.t.k
 ZW Foto Fokker 100 American... € 3,75

ZW Foto Fokker 100 American Airlines 18 x 24 cm

€ 3,75
Black Magic Vislijn Feeder... € 5,90

Black Magic Vislijn Feeder Browing 150m

Deze ijzersterke visdraad is zwart. De lengte is 150 m en dikte draad 0.26 mm. Resistentie 5.60 kg / 12.3 pond
€ 5,90
sydy Indonesie zb 688-689 Postfris € 3,50

sydy Indonesie zb 688-689 Postfris

sydy Indonesie zb 688-689 Postfris Jaar van de Opvoeding verzendkosten 0,50
€ 3,50
tennislessen West-Vlaanderen n.o.t.k

tennislessen West-Vlaanderen

n.o.t.k
Duitse postzegels wo2 -... € 6,00

Duitse postzegels wo2 - Bezettings Dienstmarken Böhmen

€ 6,00