postzegels advertenties te koop: lot gestempelde zegels

695 gestempelde Belgische postzegels, tussen nr 7 en 2350, geen dubbele, ook betere waarden, cataloguswaarde 242 euro, foto's zijn maar een klein deel van lot

Stuur een bericht naar de aanbieder van lot gestempelde zegels

Iets te koop of te huur? Nieuw of Tweedehands? Ook een gratis advertentie plaatsen?

Op advertenties.com kan iedereen, particulier en handelaar, een gratis advertentie plaatsen voor België en Nederland.

Ook iets te koop of te huur? Klik hier voor een gratis advertentie plaatsen. Uw advertentie is in minder dan 1 minuut actief.

Relevante tweedehands advertenties met België, gestempeld, postzegels .

Vakantiehuis te huur La Amante... € 285,60

Vakantiehuis te huur La Amante In Erezee Ardennen België

€ 285,60
Black Magic Vislijn Feeder... € 5,90

Black Magic Vislijn Feeder Browing 150m

Deze ijzersterke visdraad is zwart. De lengte is 150 m en dikte draad 0.26 mm. Resistentie 5.60 kg / 12.3 pond
€ 5,90
sydy 1970 Papua New Guinea... € 5,00

sydy 1970 Papua New Guinea 175/77 Postfris

sydy 1970 Papua New Guinea 175/77 PostfrisPrijs € 5,00 verzendkosten;0,50
€ 5,00
Chalet in de Ardennen / Durbuy € 57,00

Chalet in de Ardennen / Durbuy

€ 57,00
sydy Vogels Cayman Islands mi... € 10,00

sydy Vogels Cayman Islands mi 321-326 Postfris

sydy Vogels Cayman Islands mi 321-326 Postfris Prijs € 10,00 v18verzendkosten; 0,50
€ 10,00
sydy Indonesie 1975 zb 814-816... € 1,00

sydy Indonesie 1975 zb 814-816 Ind Kunst en kultuur Postfris

sydy Indonesie 1975 zb 814-816 Ind Kunst en kultuur Postfris verzendkosten 0,50
€ 1,00
sydy Indonesie zb 688-689 Postfris € 3,50

sydy Indonesie zb 688-689 Postfris

sydy Indonesie zb 688-689 Postfris Jaar van de Opvoeding verzendkosten 0,50
€ 3,50

vakantiewoning 30p Vielsalm

n.v.t
xq max trainingset € 39,90

xq max trainingset

€ 39,90
xq max pilates ring 32cm € 11,90

xq max pilates ring 32cm

€ 11,90