postzegels advertenties te koop: lot gestempelde zegels

695 gestempelde Belgische postzegels, tussen nr 7 en 2350, geen dubbele, ook betere waarden, cataloguswaarde 242 euro, foto's zijn maar een klein deel van lot

Stuur een bericht naar de aanbieder van lot gestempelde zegels

Iets te koop of te huur? Nieuw of Tweedehands? Ook een gratis advertentie plaatsen?

Op advertenties.com kan iedereen, particulier en handelaar, een gratis advertentie plaatsen voor België en Nederland.

Ook iets te koop of te huur? Klik hier voor een gratis advertentie plaatsen. Uw advertentie is in minder dan 1 minuut actief.

Relevante tweedehands advertenties met België, gestempeld, postzegels .

xq max digitaal springtouw € 5,90

xq max digitaal springtouw

€ 5,90
3 prachtige chihuahua pupjes € 380,00

3 prachtige chihuahua pupjes

€ 380,00
2 dagen Antwerpen, stad van... n.v.t

2 dagen Antwerpen, stad van gezellig shoppen

n.v.t
drumstel € 429,00

drumstel

€ 429,00
Poolbiljart ballen 35 mm € 17,90

Poolbiljart ballen 35 mm

Poolbiljart ballen 35 mm A - Klasse Universeel 35 mm
€ 17,90
Lamp 6 stuks London € 199,00

Lamp 6 stuks London

€ 199,00
sydy Indonesie zb 688-689 Postfris € 3,50

sydy Indonesie zb 688-689 Postfris

sydy Indonesie zb 688-689 Postfris Jaar van de Opvoeding verzendkosten 0,50
€ 3,50
Hamburgerkraam huren € 299,00

Hamburgerkraam huren

€ 299,00
sydy Indonesie 1976 zb855-858... € 3,50

sydy Indonesie 1976 zb855-858 Postfris

sydy Indonesie 1976 zb855-858 Postfris Soeharto verzendkosten 0,50
€ 3,50
sydy Vogels Papua New Guinea... € 8,00

sydy Vogels Papua New Guinea 529-533 Postfris

sydy Vogels Papua New Guinea 529-533 Postfris Prijs € 8,00 verzendkosten;0,50
€ 8,00