postzegels advertenties te koop: lot gestempelde zegels

695 gestempelde Belgische postzegels, tussen nr 7 en 2350, geen dubbele, ook betere waarden, cataloguswaarde 242 euro, foto's zijn maar een klein deel van lot




Stuur een bericht naar de aanbieder van lot gestempelde zegels

Iets te koop of te huur? Nieuw of Tweedehands? Ook een gratis advertentie plaatsen?

Op advertenties.com kan iedereen, particulier en handelaar, een gratis advertentie plaatsen voor België en Nederland.

Ook iets te koop of te huur? Klik hier voor een gratis advertentie plaatsen. Uw advertentie is in minder dan 1 minuut actief.

Relevante tweedehands advertenties met België, gestempeld, postzegels .

Broodje rookworst met zuurkool... € 3,50

Broodje rookworst met zuurkool uitdelen

Broodje rookworst kraam huren De sfeer volle koude dagen komen er weer aan. Trakteer is op een heerlijk broodje rookworst met...
€ 3,50
Animatie springkastelen te koop n.v.t

Animatie springkastelen te koop

Onze springkastelen , games zijn ideaal voor de verhuur, we verkopen niet alleen springkastelen maar ook produceren we op maat naar wens...
n.v.t
Chalet in de Ardennen / Durbuy € 57,00

Chalet in de Ardennen / Durbuy

Valentijns Arrangement / 3 nachten voor de prijs van 2 Boek nu uw vakantie voor 2011 en profiteer van 10% vroegboekkorting Te...
€ 57,00
Duitse rijk postzegels 1939 € 2,50

Duitse rijk postzegels 1939

Mooie collectie originele Duitse postzegels allen uitgegeven in 1939!!! Postfris en gestempeld door elkaar! Bekijk ook mijn andere...
€ 2,50
20 Vislijnen 110 cm met vishaken... € 4,90

20 Vislijnen 110 cm met vishaken 18#

Deze verpakking bevat 20 vislijnen, XQ Max, van 110 cm met gemonteerde haken 18#
€ 4,90
Boilies voor Karper € 1,90

Boilies voor Karper

Set van 10 boilies voor karper.
€ 1,90
keu deluxe Maxton € 39,90

keu deluxe Maxton

keu deluxe Maxton. Het meet 147cm. 2 delen. Het is gemaakt van esdoorn. Dit product is nieuw en in doos
€ 39,90

vakantiewoning 30p Vielsalm

CanaHome is een nieuwe, stijlvolle vakantiewoning voor een 30-tal personen, ideaal voor families en groepen of bedrijven die opzoek zijn...
n.v.t
 Europa CEPT 2001 Georgien MH... € 3,00

Europa CEPT 2001 Georgien MH Markenheftchen Postfris.

Europa CEPT 2001 Georgien MH Markenheftchen Postfris
€ 3,00

Licentie bij Flexkom: Maandelijks injkomen opbouwen in teamverband bij Flexkom!

Een licentie geeft je de mogelijkheden om onderners te gaan benaderen. Deze kunnen via een world Wide systeem hun klanten voorzien van...
n.v.t